VERİLEN FİYAT  21 m2 İKİ ODA,WC&DUŞ,MUTFAKLI KONTEYNER FİYATIDIR.

DIŞ DUVARLAR BETOPAN, İÇ DUVARLAR PVC LAMBİRİ,ZEMİN PVC MİNEFLO KAPLAMALIDIR.ÇATI GALVENİZ SAC KAPLAMALI 125 cm. VERANDALI V ÇATI'DIR.

RESİMLER DAHA ÖNCE İMALATINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜN RESİMLERİDİR.

FİYATI VERİLEN ÜRÜN PLANI RESİMLERDE VARDIR.

FİYATLARA KDV,KURULUM ve NAKLİYE DAHİL DEĞİLDİR. FABRİKA TESLİM NAKİT FİYATLARIDIR. 

TÜM ÜRÜNLERİMİZ 2 YIL BOYUNCA ASİL YAPI PREFABRİK & KONTEYNER GARANTİSİ ALTINDADIR!!

İSTENİLEN ÖLÇÜDE OFİS, KONUT, ŞANTİYE, GÜVENLİK, WC&DUŞ, DEPO, METROPOL KONTEYNERLER VE PREFABRİK YAPILAR, MOBO KABİNLER, SU DEPOLARI, ŞANTİYE İÇİ MALZEMELER, AHŞAP ÜRÜNLER, YÜK KONTEYNERLERİ YAPILIR...

FARKLI BİR ÜRÜN İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZDEN TEKNİK ÇİZİM VE TEKNİK ÖZELLİKLER HAKKINDA DESTEK ALABİLİRSİNİZ!!!   

0216 487 04 08

0543 788 06 77

0532 480 16 90

 KAMPANYALI SATIŞLARIMIZDAN SİZDE YARARLANIN, İHTİYACINIZI HEM KALİTELİ HEM  UCUZ FİYATA KARŞILAYIN!!!

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ İÇİN MAĞAZAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ!

ASİL YAPI PREFABRİK & KONTEYNER kaliteli üretimi ve uygun fiyatlı konteyner satışları ile sektörde üst sıralarda yer almaktadır.  Firmamızın hedefi, içinde bulunduğu sektörde güven, kalite ve uygun fiyatın birleştiği nokta olarak anılmak ve bu doğrultuda kalıcı olmaktır. Güler yüzlü, genç ve eğitimli kadromuzla en uygun fiyat, en kaliteli ürün garantimizle, sınırsız ürün çeşitlerimizle, müşteri istek odaklı çalışmalarımızda siz değerli müşterilerimizin yanımızda olması gücümüze güç katacaktır..


I think that’s a responsibility that I have, to push possibilities, to show people, this is the level that things could be at. I will be the leader of a company that ends up being worth billions of dollars, because I got the answers. I understand culture. I am the nucleus. I think that’s a responsibility that I have, to push possibilities, to show people, this is the level that things could be at.